ମିଡାକାନି ପେନୁପୁତି

ନି ମନତାଆ ପେନୁପୁତି କେରଣ୍ଡାକା. ଆରେଏ ସିବାଆଇନେ.

ପଡାଡି ସାଜା

କେରଣ୍ଡି ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ Read the Bible
1 ଗୁଲେତାଆ ଗାଡ଼ିଗିତି ଡେଲିତାନିଈ
କେରଣ୍ଡି ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ଟଣ୍ଡାପୁତି ୧-୨
2 ମଡେହେନି ସେଲୁ ବିକାଲି ଟଣ୍ଡିତେ
କେରଣ୍ଡି ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ଟଣ୍ଡାପୁତି ୩-୬
3 ନୋହୋ ଏଙ୍ଗ। ଦେରି ଜଡ
କେରଣ୍ଡି ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ଟଣ୍ଡାପୁତି ୬-୧୦

ପୁନିସାଜା

କେରଣ୍ଡି ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ Read the Bible
36 ଯୀଶୁ ଗାଡ଼ିଆତି କାତ
କେରଣ୍ଡି ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ମାଥିଉ ବ୍ରିସାମାନି ନେଗିସଦିି ୧-୨, ଲୁକ ବ୍ରିସାମାନି ନେଗିସଦି ୧-��
54 ଆଗ ଯୀଶୁ ନିଙ୍ଗି ତି ଦିନ
କେରଣ୍ଡି ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ମାଥିଉ ବ୍ରିସାମାନି ନେଗିସଦି ୨୬-୨୮, ଲୁକ ବ୍ରିସାମାନି ନେଗିସଦି ୨
60 ସର୍ଗ, ରଣ୍ଡେ ଗାମ େସାଞ୍ଜ।ମାନାରି ପେନୁତାରି ଈଡୁ
କେରଣ୍ଡି ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ରଙ୍ଗ ଗିନି ବହି ଜେଲୁମୁ ପି. ଡି. ଏ. ଫ।ଈଲି ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ସୁସମାଚାର ଆକୁ ଜେଲୁମୁ ଯୋହନ ବ୍ରିସାମାନିି ନେଗିସଦି ୧୪, କରିନ୍ଥ ମଣ୍ଡଳିତାଙ୍ଗି ରହେଗି �